Forum Bezimienni

Forum Fanów Bezimiennych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-05-20 15:30:44

RzR

green

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 106
Punktów :   

JP100% Cała prawda

Niejaki BrzydkiBurak wyjaśnia czym jest hasło/moda JP100%. Tym filmikiem chce odpowiedzieć wszystkim osobą wypisującym na naszych klasach, fotkach, czatach onetu itp. tego typu durne hasła. /co o tym myślicie? Ja myśle że coś w tym jest.


http://www.youtube.com/watch?v=FKM1wY4F … r_embedded


MDM !!! TO BĘDZIE KU**A SKANDAL !!!

Offline

 

#2 2010-05-20 20:52:40

damian_13

green

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 153
Punktów :   -2 

Re: JP100% Cała prawda

wez przestan z tym AntyjP bo to zalosne najezdzasz a nie sie znasz na zyciu taka jest moje opinia ...
moim zdaniem ty jestes jednym z wielu takich brakow ktorzy dopierdalaja sie do firmy bo nie podoba wam sie ich ideologia i nie potraficie ZROZUMIEC I PRZYJAC DO SWOJEGO ŁBA TEGO ZE JP TO NIE JEST JEBAC POLICJE !!! JAK SIE DO KU**Y SLUCHA RAPU OD DWOCH MIESIECY ALBO SIE JEST KIMŚ KTO ZMIENIA SWOJ STYL I RODZAJ SLUCHANEJ MUZYKI CO MIESIAC I ZALEZNIE OD TOWARZYSTWA TO SIE NIE ROZUMIE!! DLA TWOJEJ WIDOMOSCI GDY POWSTAWALA FIRMA I WEDLUHG CIEBIE TO ZJEBANE HASLO JP ZNACZYLO ONO JESTEM POZADNY!! PO ZAMKNIECIU KALIEGO W WIEZIENIU NABRALO NOWEGO ZNACZENIA DO KTOREGO TAKIE LAMUSY NIE ZNAJACE SIE NA ZYCIU MAJA JAKIES WATY!! TO NIE ZMIENIA FAKTY ZE KORZENIE JP TO JESTEM PORZADNY !! CIEKAWE CZY GDYBY TWOJEGO NAJLEPSZEGO ZIMKA KTOS ZAMKNAL KOCHAL BYS POLICJE !? GOWNO NIEKTORZY WIEDZA O ZYCIU I TAKIE JEST MOJE ZDANIE I MOZE COS WLASNIE W TYM JEST JA MYSLE ZE TAK

Ostatnio edytowany przez damian_13 (2010-05-20 21:03:16)


''Mógł bym ci opowiedzieć o ludziach prawdziwych , i o takich za których trzeba się wstydzić''

Offline

 

#3 2010-05-21 15:54:28

RzR

green

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 106
Punktów :   

Re: JP100% Cała prawda

Policja zamknęła jednego z moich najlepszych przyjaciół. Nienawidze ich i to ciężko sobie wyobrazic jak bardzo. Ale chodzi mi o to że śmieszy mnie ta ideologia jeżeli widze dzieciaków po 14lat i latajacych ze sprejem albo markerem i piszących gdzie się da to "JP". Nie znałem historii firmy dzieki za tą informacje. Pojechałeś po mnie bo nie umiesz inaczej pisać? Znasz mnie? Wiesz jaka słucham muzyke i jaki mam styl? Odpowiedz brzmi NIE wiec zamknij jadaczke i pisz jak człowiek nie szukam wojen na forum tylko odpowiedzi.


MDM !!! TO BĘDZIE KU**A SKANDAL !!!

Offline

 

#4 2010-05-21 16:02:50

damian_13

green

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 153
Punktów :   -2 

Re: JP100% Cała prawda

to nie oceniaj tej ideologi po tym ze malaci smigaja w tych koszulkach !!! sa ludzie ktorzy to czuja i czuja zawiazek z ta ideologia... zalozmy taka sytuacje ze jest grupa fanow Rapu ktorzy zabijaja za ta muzyke sa zle nastawieni wobec wyznawcow innego stylu. to powiedz mi czy to oznacza ze caly Rap jest zly??? NIE tylko ci ktorzy zle rozumieja jego racje.. nei szukam tez zadnych wojen na forum wyrazam swoja opinie Pozdro dla ciebie :]


''Mógł bym ci opowiedzieć o ludziach prawdziwych , i o takich za których trzeba się wstydzić''

Offline

 

#5 2010-05-22 10:50:09

KamilonzO

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 255
Punktów :   

Re: JP100% Cała prawda

Offline

 

#6 2010-07-05 23:07:33

 Małpa

green

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: JP100% Cała prawda

pozwole sobie wydac moja opinie w tym interesujacym temacie
JP naprawde ma sens dla tych ktozy prowadza taki styl zycia i wiedza jaka jest druga strona policji
pozatym szanuje kazdego kto twardo wyznaje zasade JESTEM PORZADNY bo nie raz ciezko o dobrych ziomków!!
ale firma to juz co innego!! to juz nie ten stary dobry skład ktory popierał bandytow i złodzieji
jesli ktos juz nagrywa kawałki pt. "jp - jebac podroby" ze ich okradaja bo KU**A ktos tam szyje sobie koszulki z ich logiem i sprzedaje to jest czysta komercja
dla mnie wazne bylo by to ze ludzie popieraja moje poglady a nie to ze jakis ubogi chlopak z drugiego konca polski kupil podrabiana koszulke z herbem JP no bo przecierz firma nagrywa chyba dla blokowisk a w ich sklepie ktory jest jeden w Krakowie (przynajmniej w tym jednym bylem) sa ceny ze ja pierdole!!
sami przyznali ze wola zeby nie kupowac wcale jesli to nie ich towar
dla mnie FIRMA SIE SPRZEDAŁA i to całkowicie wiec kawałek "po tej samej stronie" zupełnie stracił sens

no jasne Bosski nazwij biedote z blokowisk szujami!! bo nie maja kasy ani mozliwosci kupic twoich drogich ciuchów ale wola w jakis sposob reprezentowac twoje fanatyczne poglady
i jeszcze zadzwon na policje bo przeciez cie okradaja!! KOMERCJA JAK CHUJ!!

mowie to szczeze i przyznam ze do niedawna sam reprezentowałem JP ale po przesłuchaniu nowej płyty Bosskiego Romana ktora z rapem ma gowno wspolnego jestem pewny ze robi to dla kasy!!

Piona dla DOBRYCH chłopaków!!


mam ich mam, ludzi ktorych znam
oni daja wiele wiec ja tez duzo dam
grupa przyjacioł i to sa nasi bliscy
chuj ze nie wielu, nie potrzebni nam sa wszyscy

Offline

 

#7 2010-07-06 00:16:10

Buri1968

green

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: JP100% Cała prawda

Małpa brawo sama racja z tym JP i z płytą Boskiego słuchałem i nic ciekawego nawet 1 dobrego kawałka nie ma pamietam tom Firme co robiła klip ,,Brat,, w wiezieniu to  były czasy a teraz tylko SIANO !! SIANO i SIANO !! o nic innego im nie chodzi

Offline

 

#8 2010-07-20 16:55:13

BierunSlask

green

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 65
Punktów :   

Re: JP100% Cała prawda

Siemanko pozwólcie że też tu napisze JP hmm.. mogę się przyznać iż Reprezentuje JP/CH.W.D.P(HWDP), ale nie wiem czy wiecie że te dwa słowa nie sugerują że ma nie być policji tylko chodzi o ich zachowanie biją, okradają, wyzywają, prowokują. Ja bynajmniej nie słucham tych ludzi co mieszkają sobie w domkach jednorodzinnych, ja mieszkam na osiedlu u nas uważają że nasze os to sama patologia radiowozy są często na rewirze również dobrze mogę tych "debili" pierdolnąć w łeb bo nie wiedza co dobre chłopaki przechodzą na dołkach, komisariatach wiecie co? całymi dniami cie biją książka telefoniczna abys sie przyznał że to byłeś ty lecz ty nie masz z tym nic wspólnego  przypominam JP/CH.W.D.P(HWDP) chodzi o ich zachowanie

Offline

 

#9 2011-12-16 20:42:33

 Pedał SPAMER

green

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 11
Punktów :   -1 

Re: JP100% Cała prawda

jp to przede wszystkim JESTEM PORZADNY, jp to ideologia która zostałą stworzona przez FIRME, dla wiekszosci niestety jest to tylko JEBAC POLICJE, a hejterzy nie rozumiejac tego jako JESTEM PORZĄDNY, i hejterzy którzy przesłuchali tylko 1 piosenke FIRMY jp na 100% cisną DOBRYM CHŁOPAKOM nie rozumiejac o co chodzi, a w temacie hejtersów przsłuchajcie sobie nute BEZIMIENNYCH bo ty sie boisz myszy, to może coś wam wyjasni bo to w końcu forum BEZIMIENNYCH. PIONA .JP NA 100% . JESTEM PORZĄDNY .


HASŁEM NASZYM JEST CRACOVII CHWAŁA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Miercurea Ciuc