Forum Bezimienni

Forum Fanów Bezimiennych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-30 14:11:06

RzR

green

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 106
Punktów :   

Modernizacja forum?

Edit: Zły dział proszę przenieść (gdzieś się zagalopowałem i tak wyszło )

Witam, od czasu ukazania się teledysku promującego nową płytę bezimiennych liczba osób odwiedzających forum znacznie wzrosła a przede wszystkim "gości" którzy nie mają swoich kont. Z racji tego myślę że administracja powinna wyciągnąć z tego wnioski aby zwiększyć na stałe liczbę osób udzielających się poprzez wymaganie logowania do działów MdM i Bezimienni. Dodatkowo przydało by się więcej działów bo wiadomo każdy ma inny gust i lubi coś innego, nie wszyscy znajdują to co ich interesuje czy bawi przez co nie zatrzymują się na dłużej. Oczywiście jedyna wada tego systemu to zwiększenie się hejterów ale zawsze można ich spuścić w klozecie. Takie jest tylko moje zdanie i myślę że słuszne(obecnie forum opiera się na ok 10 osobach które postują i coś wnoszą). Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez RzR (2011-06-30 14:14:58)


MDM !!! TO BĘDZIE KU**A SKANDAL !!!

Offline

 

#2 2011-07-01 10:37:58

PioS1910

green

Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

Myśle że to nie jest głupi pomysł , na forum było by więcej osób dostępnych i zalogowanych .;

Offline

 

#3 2011-07-01 15:03:16

KamilonzO

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 255
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

W sumie nie bardzo jak wchodze na jakies forum a ono dostepne dopiero po rejestracji to mnie wkurza ,
Zarejestruje sie a tam Tandeta pustki lub nic ciekawego,
Kto bedzie chciał sie zarejestrowac i udzielac to to zrobi , Po co zmuszac na siłe?

Offline

 

#4 2011-07-01 18:59:25

RzR

green

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 106
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

Praktycznie wszystkie fora poświęcone dobrym zespołom wymagają posiadania konta. A osoba interesująca się bezimiennymi wchodząc na forum i widząc jedynie 500 użytkowników nie weźmie go na serrio.  Większość "gości" zapewne chociaż tym głupim 5min przy zakładaniu konta złożyli by hołd Bezimiennym. Jeśli to forum nie powiększy się teraz to po wydaniu nowej płyty będzie już za późno.


MDM !!! TO BĘDZIE KU**A SKANDAL !!!

Offline

 

#5 2011-07-02 22:25:47

BorekKRK

green

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 17
Punktów :   -1 

Re: Modernizacja forum?

Jak dla mnie inicjatywa warta uwagi, akurat może wypalić i zebrać więcej ludzi na forum.Jak pisze RzR, została wydana płyta na YT od premiery już 160,174 wejść, kto będzie chciał wejść to będzie musiał się zarejestrować, zawsze będzie miał możliwość włączenia się w dyskusję i mieć jakiś wpływ na życie forum. Panowie czas ożywić to forum, bo taki zespół musi mieć z prawdziwego zdarzenia strone, forum.

Offline

 

#6 2011-07-03 12:47:38

korzeniek

green

Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

To może być dobre, ponieważ często jest więcej gości niż zarejestrowanych

Offline

 

#7 2011-08-01 16:54:31

BierunSlask

green

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 65
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

Hołd ?

Offline

 

#8 2011-08-02 01:06:19

 Mlody7

green

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 29
Punktów :   

Re: Modernizacja forum?

Pomysł dobry ale wystarczy tylko ludziom objaśniać po co zakładać konto a kiedy wgl nie zakładać tego konta bo np. jeśli "gość" ma tu tylko zaglądać na forum by dowiedzieć się kiedy wyjdzie płyta to niech konta nie zakłada ale jeśli ktoś chce być na bieżąco ze wszystkimi dodatkowymi wiadomościami chciał by trochę podyskutować o tym i owym to proszę bardzo niech dołączy do grupy ludzi zarejestrowanych .

Ja osobiście założyłem konto bo chcę wiedzieć jak najwięcej o Bzm i takie postowanie jest pewnego rodzaju przejemnością (pominajac trolle).

Tak więc chce tu ktoś zabawić dłużej - niech zakłada konto
Tylko ktoś czeka na płytę - to nawet nie ma po co zakladać konta bo wiele nie popisze tylko "kiedy bedzie płyta" "a za ile bedzie plyta" czyli spam jakiego wiele

Trochę sie rozpisałem ale mam nadzieje ze cos da do myślenia ten post. Pozdrówki


" tylko ten zyskuje kto o swoje walczy "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Kitchener